OUR SCHOOL

Ми раді представити Вам школу-студію «Kingdom». Вона була заснована у вересні 2012 року і з того часу успішно продовжує свою активну діяльність у сфері навчання іноземних мов та декоративно-прикладного мистецтва.

Школа-студія «Kingdom» поєднує в собі високу якість навчання зі зручним розташуванням офісів на правому і лівому берегах Києва.
Заняття проходять у дружній атмосфері, що робить процес засвоєння нових знань ще більш приємним та ефективним.

Ми завжди вдосконалюємо свої послуги, і намагаємось зробити процес навчання ще більш цікавим, інтерактивним та приємним. Особливо влітку, коли так хочеться свіжого повітря і відпочинку. Тому ми пропонуємо вам провести ваше літо з користю та незабутньо разом з нашою дружньою командою. Відпочиваємо навчаючись !

Літній табір в Карпатах орієнтовно у липні буде проходити в курортних містах Яремче та Поляна, а в Києві ми чекаємо на вас щомісяця в Літньому денному таборі.

Також нашими перевагами є:

• Професіоналізм викладачів

• Високі стандарти послуг

• Демократичність

• Заняття в міні-групах (2-6 студентів)

• Гнучкий графік занять

• Велика кількість пропонованих послуг

• Можливість вивчати іноземну мову та малювати одночасно

• Затишний офіс у Києві

Наші викладачі — це фахівці високого рівня, які мають вищу освіту, займаються додатково методичною та викладацькою діяльністю, викладають у вузах та практикують як перекладачі.

Ми прагнемо зробити процес навчання у нашій школі якомога більш приємним та ефективним, тому ми дуже вимогливо ставимося до підбору викладачів. 
Нашою основною метою є Ваше щонайповніше задоволення від навчання в нашій школі. Саме тому ми намагаємося підібрати для Вас оптимальний час і методику викладання іноземних мов, різноманітну кількість майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, а також інші послуги, які змогли б Вас зацікавити.

Цілі нашої школи наступні:

1. Стати висококваліфікованим центром викладання іноземних мов та мистецтва;

2. Популяризувати культуру вивчення іноземних мов та мистецтва через мережу наших шкіл;

3. Розвивати в нашому суспільстві розуміння функціонування міжнародної економіки і готувати населення до життя і роботи в умовах світової економіки і глобалізації;

4. Підвищувати культурний рівень українців і залучати якомога більшу кількість однодумців.